• ZIOŁO KONOPI XQ 40G

ZIOŁO KONOPI XQ 40G


21

100,00 zł

Nowy

ZIOŁO KONOPI XQ 40G

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Oblicz wysokość raty

Bezpieczne metody płatności

DotPay, pobranie, przelew na konto, Raty

Jakość gwarantowana

14 dni na zwrot lub wymianę

Bezpieczna i szybka dostawa

Paczkomaty, Kurier, Możliwość odbioru osobistego.

Zobacz jak kupić na raty w naszym sklepie

Wybierz metode DotPay i skalkuluj opłacalniejszą ocję raty dotpay(alior) lub mbank

Wysokiej jakości zioło konopi przemysłowych 

bardzo wysoka zawartość kannabinoidów. Susz zawiera szacunkowo 2-4% CBD.

Właściwości

Ziołowa mieszanka jednogatunkowa, produkowana w większości z kwiatów konopi przemysłowych, oraz nasion, łodyg i liści. Suszona i przetwarzana naturalnymi sposobami w niskich temperaturach, Konopie to jedno z najskuteczniejszych ziół, o bardzo szerokim zakresie działania. Mieszanka zawiera kompleks kannabinoidów, szczególnie bogata w CBD oraz szereg innych substancji jak: żywice, tłuszcze, wosk, nienasycone kwasy tłuszczowe, białka, terpenoidy, flawonoidy, cholinę i wiele innych. Wysoki poziom antyutleniaczy.

JAK STOSOWAĆ

do naparów, ekstraktów, okładów, kąpieli, inhalacji lub jako dodatek do potraw. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Z zioła XQ można również wykonać pastę domowym sposobem. Garść susz konopi należy zmielić, lub zmiażdżyć np. w moździerzu, następnie dodać olej z nasion konopi, intensywnie mieszając. Olej dodajemy stopniowo tak by konsystencja była gęsta i zwarta. Pastę polecamy wykonywać każdego poranka i podawać ją zawsze świeżą.

Kolejna metoda stosowania to waporyzacja suszem.Waporyzacja jest to odparowywanie substancji czynnych poprzez działanie wysokiej temperatury z materiału dzięki czemu można uzyskać czysty dym a reszta substancji smolistych i rakotwórczych odparowuje. Do tego służy waporyzator (vaporizer),za pomocą którego możemy się waporyzować przy udziale niskiej temperatury ( 200-230 St.) odparowywania, w porównaniu ze spalaniem, nawet do dwukrotnie razy więcej substancji czynnych trafia do użytkownika.

Produkt wolny od efektów psychoaktywnych.

Susz otrzymywany jest z odmian konopi dopuszczonych do uprawy w krajach UE, które zawierają <0,2%THC.

Napisz opinię

ZIOŁO KONOPI XQ 40G

ZIOŁO KONOPI XQ 40G

ZIOŁO KONOPI XQ 40G

Napisz opinię