• ZIOŁO KONOPI XQ 40G

ZIOŁO KONOPI XQ 40G


21

100,00 zł

Nowy

ZIOŁO KONOPI XQ 40G

Więcej szczegółów

Oblicz wysokość raty

Bezpieczne metody płatności

DotPay, pobranie, przelew na konto, Raty

Jakość gwarantowana

14 dni na zwrot lub wymianę

Bezpieczna i szybka dostawa

Paczkomaty, Kurier, Możliwość odbioru osobistego.

Zobacz jak kupić na raty w naszym sklepie

Wybierz metode DotPay i skalkuluj opłacalniejszą ocję raty dotpay(alior) lub mbank

Wysokiej jakości zioło konopi przemysłowych 

bardzo wysoka zawartość kannabinoidów. Susz zawiera szacunkowo 2-4% CBD.

Właściwości

Ziołowa mieszanka jednogatunkowa, produkowana w większości z kwiatów konopi przemysłowych, oraz nasion, łodyg i liści. Suszona i przetwarzana naturalnymi sposobami w niskich temperaturach, Konopie to jedno z najskuteczniejszych ziół, o bardzo szerokim zakresie działania. Mieszanka zawiera kompleks kannabinoidów, szczególnie bogata w CBD oraz szereg innych substancji jak: żywice, tłuszcze, wosk, nienasycone kwasy tłuszczowe, białka, terpenoidy, flawonoidy, cholinę i wiele innych. Wysoki poziom antyutleniaczy.

JAK STOSOWAĆ

do naparów, ekstraktów, okładów, kąpieli, inhalacji lub jako dodatek do potraw. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Z zioła XQ można również wykonać pastę domowym sposobem. Garść susz konopi należy zmielić, lub zmiażdżyć np. w moździerzu, następnie dodać olej z nasion konopi, intensywnie mieszając. Olej dodajemy stopniowo tak by konsystencja była gęsta i zwarta. Pastę polecamy wykonywać każdego poranka i podawać ją zawsze świeżą.

Kolejna metoda stosowania to waporyzacja suszem.Waporyzacja jest to odparowywanie substancji czynnych poprzez działanie wysokiej temperatury z materiału dzięki czemu można uzyskać czysty dym a reszta substancji smolistych i rakotwórczych odparowuje. Do tego służy waporyzator (vaporizer),za pomocą którego możemy się waporyzować przy udziale niskiej temperatury ( 200-230 St.) odparowywania, w porównaniu ze spalaniem, nawet do dwukrotnie razy więcej substancji czynnych trafia do użytkownika.

Produkt wolny od efektów psychoaktywnych.

Susz otrzymywany jest z odmian konopi dopuszczonych do uprawy w krajach UE, które zawierają <0,2%THC.

Napisz opinię

ZIOŁO KONOPI XQ 40G

ZIOŁO KONOPI XQ 40G

ZIOŁO KONOPI XQ 40G

Napisz opinię